Celibat według Boga – Adam Węgrzyk – 1 Kor 7:28-40

Czym jest celibat? Jak rozpoznać powołanie do życia w celibacie? Kiedy chrześcijanin powinien wziąć ślub? Kto i dlaczego powinien rozważyć bycie singlem? Z czym wiąże się małżeństwo? Jaki jest stosunek małżeństwa do bycia singlem? Jaką rolę w kościele mają wierzący, którzy nie wstąpili w związek małżeńśki? Jak powinniśmy postrzegać singli w zborze?

Celibat według Boga – Adam Węgrzyk – 1 Kor 7:28-40

Aby pobrać kazanie, wciśnij prawym przyciskiem myszy poniższy tytuł kazania i zaznacz: “zapisz element docelowy jako…”

Celibat według Boga