Pastor Tomasz Krążek – 30 grudnia 2018 – Kościół Chrześcijański w Krakowie

Już 30 grudnia 2018 będziemy mieli wielki przywilej gościć w naszym kościele pastora Tomasza Krążka, który wygłosi dla nas Słowo Boże.

Tomasz Krążek założył zbór Kościoła Chrześcijan Baptystów w Bornem Sulinowie, którego był pastorem przez 13 lat. Obecnie jest misjonarzem tegoż zboru. Ukończył studia na kierunku magistra teologii w The Master’s Seminary w Los Angeles, a także odbył 5-miesięczny staż pastorski w kościele Capitol Hill Baptist Church w Waszyngtonie DC, pod przywództwem Marka Devera. Jest także inicjatorem służby „Wierni Słowu”.

„Wierni Słowu” jest chrześcijańską inicjatywą, która istnieje w celu wyposażania kościoła Jezusa Chrystusa w narzędzia pomocne w kształtowaniu biblijnie zdrowych, chrystocentrycznych kościołów. Przedmiotowa działalność skupia się przede wszystkim na organizacji konferencji i szkoleń, oraz promowaniu różnego rodzaju materiałów o tematyce teologii teoretycznej i praktycznej.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z powyższą fundacją pod adresem http://www.wiernislowu.pl